Home ShowBiz Alesia nis pushimet, moderatorja djeg rrjetin me fotot me bikini
Alesia nis pushimet, moderatorja djeg rrjetin me fotot me bikini
0

Alesia nis pushimet, moderatorja djeg rrjetin me fotot me bikini

0
0

Moderatorja Alesia Bami ka nisur së fundmi pushimet dhe e ka mbushur instagramin me foto provokuese me bikini.

Alesia është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim shpesh të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithmonë në formë perfekte.

Këtë herë ajo ka postuar disa foto ku pozon majë një jahti tejet sensuale, ndërsa në disa foto të tjera pozon në breg të detit.

Alesia  ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotot e saj dhe kjo duket qartë nga komentet e shumta krahas fotove ku ajo shfaqet më në formë se kurrë.

View this post on Instagram

Po mendoja : Mbaje se na zuri 😂😝 !

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCBZC5CDkCl/

View this post on Instagram

☀️

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCA9ZG0DcmC/

View this post on Instagram

🐆

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/CB8mJAojF-_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B61ThJbh8wS/