Home ShowBiz Zbulohet arsyeja që e mban Amin larg filmave të Ermal Mamaqit
Zbulohet arsyeja që e mban Amin larg filmave të Ermal Mamaqit
0

Zbulohet arsyeja që e mban Amin larg filmave të Ermal Mamaqit

0
0

Ami së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku ka ndarë më shumë rreth projekteve dhe jetës së saj familjare. Ndër të tjera ajo ka zbuluar dhe arsyen që e mban larg filmave të partnerit.

‘Me thënë të drejtën ka pasur një propozim në filmin e parë për një rol episodik që unë nuk pranova. Kisha arsyet e mia në atë periudhë, isha me vajzën e vogël dhe jo vetëm kjo, por që nuk mendoja që duhet ta luaja atë rol pikërisht në filmin e Ermalit, tek “Dy gisht mjaltë”.

Ma kanë bërë shumë shpesh këtë pyetje, pse nuk je në ndonjë nga filmat e Ermalit dhe përgjigjia më vjen shumë spontanisht sepse nuk kam pse të jem. Ne e kemi shumë të qartë punë e secilit dhe për më tepër që bashkëshorti ka atë pozicion, është dhe producent i filmave të tij dhe nuk do doja kurrë që të merrej si e mirëqenë që Ermali e ka në dorë t’i bëjë filmat vetë, ja tani futi dhe Amin, herën tjetër do jetë dhe djali, kështu që… Unë do e mendoja dy herë një propozim nga Ermali sesa nga dikush tjetër. Por nuk e përjashtoj si mundësi, ai ka atë rrugë, rruga është shumë e gjatë e kinematografisë kështu që nuk i dihet.”

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=zY4xJyVrRT0

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/amardatoska/