Home Tag "ariana grande"

Këngëtarja transformohet në personazhin më të frikshëm, do t’ju zëjë tmerri

0
Këngëtarja e njohur Ariana Grande i është përshtatur totalisht festës së Halloween duke u shndërruar në një personazh vërtetë të frikshëm. Ariana është inspiruar nga The Twilight Zone dhe konkretisht episodi “Eye of the Beholder”. Këngëtarja është bërë vërtetë e frikshme, ajo ka postuar një foto në instagramin e saj ndërsa pozon me fytyrën e […]

Këngëtarja e njohur probleme me shëndetin mendor, ja fotoja që publikon

0
Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka habitur fansat me postimin e fundit në Instagram. Pas sulmit në një koncert në Mançester, duket së këngëtarja ka mbetur me trauma dhe ka pësuar dëmtime në shëndetin mendor. Ndërkohë që ka vendosur që të marrë një pushim nga turnetë e zhvilluara në muzikë, këngëtarja simpatike ka zbuluar problemet […]

Alketa Vejsiu në takim me këngëtaren e famshme

0
Alketa nuk e ka mbajtur vetëm për vete takimin me Ariana Granden. Ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj dhe duket se ka qenë më shumë se një takim. Vajzat janë shfaqur të dyja shumë afër njëra-tjetrës dhe duket si një bisedë miqësore. Takimi ka ndodhur gjatë “Dangerous Woman Tour”, siç Alketa ka treguar […]

Shumë gëzim mes dhimbjes në koncertin e bamirësisë

0
U bënë bashkë shumë artistë me Ariana Granden për të rikujtuar viktimat që humbën jetën në koncertin e 22 Majit. Pavarësisht rrethanave pas së cilave po zhvillohej koncerti, pati shumë atmosferë festive. Grande këndoi dhe interpretoi disa nga hitet më në zë të sajat dhe të gjitha paratë e mbledhura nga koncerti, do të shkojnë për […]

Ariana Grande rikthehet në Manchester këtë të dielë!

0
Ariana Grande do të rikthehet në Manchester në nder të viktimave që humbën jetën gjatë koncertit të saj si pasojë e sulmit. Është e konfirmuar tashmë se do të rikthehet në të dielën e 4 qershorit. Disa emra të tjerë të mëdhenj të muzikës si Justin Bieber, Miley Cyrus, Coldplay, Pharrell Williams dhe Take That, […]

Reagon mamaja e Ariana Grandes pas sulmit!

0
Pas ngjarjes që ndodhi në koncertin e Ariana Grandes, ka reaguar nëna e saj. Në sulmit e Manchesterit, javën e shkuar humbën jetën 22 vetë dhe u lënduan shumë të tjerë. 1 javë pas ngjarjes, Joan Grande, e ëma e artistes ka shkruar se i ka kaluar këto ditë në dëshpërim të thellë dhe duke […]