Home Tag "Aulona:"

Aulona në versionin burrë, moderatorja një alamet mashkulli

0
Moderatorja Aulona Musta përmes një aplikacioni ka zbuluar se si do të dukej në versionin burrë me flokë të shkurtër dhe mjekër. Ajo ka postuar në instagram një foto me fytyrën e saj, por me flokët e errët të shkurtër dhe me mjekër. “Po të kishte bërë Perlati çun, sot do ishte portier i Kombëtares […]

Pas lajmeve për shtatëzani, flasin moderatoret, ja si qëndron e vërteta

0
Një ditë më parë në mediat on line qarkulloi lajmi se Fatma dha Aulona, mund të jenë sërish shtatëzanë, kjo pas disa fotove që qarkulluan në internet ku dy moderatoret shfaqen të lumtura jashtë një farmacie dhe duket sikur mbajnë në duar teste shtatëzanie. Pas përhapjes me shpjetësi të këtij lajmi, dy moderatoret kanë reaguar […]