Home Tag "blendi"

Me pozat e fundit pushimet e Blendi Fevziut marrin kuptim tjetër

0
Blendi Fevziun përveç ekranit një pasion i fortë e lidh me udhëtimet e tij në mbarë botën. Mjafton të bëjmë një xhiro në rrjetet e tij sociale dhe do të humbasim në panorama të ndryshme në pikat më speciale turistike nëpër botë. Jetën private Blendi mundohet ta shijojë jashtë vëmendjes mediatike. Megjithatë ka raste që […]

Duke lexuar filxhanin, Blendi Fevziu surprizon ndjekësit me videon e fundit

0
Fevziu është një nga gazetarët më të suksesshëm në vendin tonë. Në çdo dalje ai nuk nguron të flasë për pasionet e tij duke filluar nga librat, shkrimet udhëtimet dhe shumë më shumës e kaq. Blendin jemi mësuar ta shikojmë në rrjete sociale brenda kornizave të gazetarisë dhe eksplorimit të natyrës piktoreske. Së fundmi gazetari […]

Mishel feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e uroi kështu të bijën

0
Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të spikatur të ekraneve tona. Gjithmonë jemi mësuar të shikojmë në rrjetet e tij sociale momente të mahnitshme nga udhëtimet e tij të panumërta. Data e sotme shënon një moment të rëndësishëm në familjen e tyre. Vajza e madhe Mishel feston ditëlindjen. Blendi ka ndarë një pozë me […]

E bija feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e uron me momentin e veçantë

0
Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të spikatur në ekranet tona. Përveç televizionit ai është mjaft aktiv në rrjete sociale ku shpesh ndan momente të ndryshme nga udhëtimet e tij të shumta si dhe jeta familjare. Në shtëpinë e tyre ka vend për festë, vajza e vogël Alis feston ditëlindjen. Blendi ka vendosur ta […]

Inva, Arditi dhe Blendi zgjodhën njësoj, apo fati i bekoi ashtu?

0
Blendi Fevziu, Ardit Gjebrea dhe Inva Mula kanë disa të përbashkëta. Ata janë të suksesshëm në fushat përkatëse, për të cilat kanë punuar gjithë jetën. Përpos kësaj ata kanë krijuar edhe familje të lumtura. Të tri personazhet e njohur kanë nga dy fëmijë, të cilët kanë një diferencë të konsiderueshme midis njëri-tjetrit. Blendi është babai […]