Home ShowBiz Duke lexuar filxhanin, Blendi Fevziu surprizon ndjekësit me videon e fundit
Duke lexuar filxhanin, Blendi Fevziu surprizon ndjekësit me videon e fundit
0

Duke lexuar filxhanin, Blendi Fevziu surprizon ndjekësit me videon e fundit

0
0

Fevziu është një nga gazetarët më të suksesshëm në vendin tonë.

Në çdo dalje ai nuk nguron të flasë për pasionet e tij duke filluar nga librat, shkrimet udhëtimet dhe shumë më shumës e kaq.

Blendin jemi mësuar ta shikojmë në rrjete sociale brenda kornizave të gazetarisë dhe eksplorimit të natyrës piktoreske.

Së fundmi gazetari ka ndarë me ndjekësit një anë tjetër të tij.

Gjatë një vizite në Kalanë e Petrelës, pasi ka konsumuar një kafe ka vendosur dhe të parashikojë filxhanin.

Një rrugë e shoh, lajm i mirë po vjen nga larg. Kur sheh filxhan si plakat e lagjes në fëmijëri’, thotë Fevziu.

Ky padiskutim ishte një moment gazmor për të gjithë ata që kishin kuriozitetin për ta parë në një version ndryshe Blendin.

https://www.instagram.com/p/CYyUb7LNNeB/

Linku: https://www.instagram.com/p/CYyUb7LNNeB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/blendifevziu/