Home Tag "buzekuq"

Një puthje si kjo. Ja ku e puth Almeda Abazi burrin e saj

0
Tashmë e një kohë Almeda Abazi është e martuar me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman. Gjatë gjithë kësaj kohe ata përmes rrjeteve sociale na kanë treguar se sa shumë duhen. Por edhe një gjë e tillë është e pritshme, ngaqë kujtojmë se sa shumë u mundua Tolgahan për t’ia fituar zemrën Almedës dhe është […]

Rita Orës i shkëlqen ngjyra e kuqe në buzë

0
E kuqja për buzë është më e preferuara për femrat. Madje buzët e lyer me të kuqe gjithmonë kanë shërbyer si armë e fortë në duart e një gruaje. Prandaj edhe në ditët e tanishme e kuqja vazhdon të mbetet ende në trend. Meqë është bjonde Ritës i është besuar kampanja e buzëkuqëve. Themi bjonde […]

Megan Fox grimohet nga një dorë Shqiptare

0
Asnjëherë nuk e dinim deri në daljen e videos nga Kim Kardashian që ajo grimohej nga një djalë shqiptarë me emrin Mario Dedivanovic dhe video u bë shumë e famshme kur Kim fliste në gjuhën shqipe “Super Mario”. Grimieri me famë ndërkombëtare tashmë grimon një tjeter yll nderkombëtarë dhe ajo është Megan Fox. Në një […]

Si të zgjedhim të kuqin e buzëve të përshtatshëm me lëkurën

0
Nëse jeni përpjekur të imitoni grindjen e Gwen Stefanit pa ndonjë dobi. Kur vendosni mbi një buzëkuq, keni dy pyetje ndaj vetes: “Çfarë përfundimi dua?” Dhe “Çfarë toni të kuq nuk dua?” Së pari, vendosni nëse doni një buzëkuq të butë, ose me shkëlqim. Artisti profesionist i përbërjes dhe themeluesi, Jessica Bérullier, shpjegon se një […]