Home ShowBiz “Sa e mirë u bërë..”, Joni lyen Arbanën me buzëkuq dhe na la pa fjalë
“Sa e mirë u bërë..”, Joni lyen Arbanën me buzëkuq dhe na la pa fjalë
0

“Sa e mirë u bërë..”, Joni lyen Arbanën me buzëkuq dhe na la pa fjalë

0
0

Gjatë këtyre ditëve në karantinë moderatorja Arbana Osmani na ka sjellë video e foto shumë të këndshme të qëndrimit të saj në shtëpi.

Përveç gatimeve të shumta, ajo ka postuar edhe disa video shumë të këndshme me të birin.

Një ditë më parë ai kishte vendosur ta shndërronte Arbanën në një mace duke e piktuar në fytyrë, ndërsa sot ka vendosur ti lyejë buzët me të kuqe.

Vogëlushit nuk i lëviz aspak dora, madje e lyen moderatoren në mënyrë gati perfekte duke i thënë më pas se është bërë shumë e mirë.

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4NI12Agaf-/