Home ShowBiz Paralajmëron ardhjen e buzekuqëve të rinj, por Kim vë më shumë në pah gjoksin e saj seksi me disa aksesorë unik
Paralajmëron ardhjen e buzekuqëve të rinj, por Kim vë më shumë në pah gjoksin e saj seksi me disa aksesorë unik
0

Paralajmëron ardhjen e buzekuqëve të rinj, por Kim vë më shumë në pah gjoksin e saj seksi me disa aksesorë unik

0
0

Tashmë provokimi është bërë një gjë e zakonshme për të. Kim është mësuar që trupin e saj ta bëjë publik për të gjithë, fundja fal tij ka arritur këtu ku është tani.

Ajo kësaj rradhe përmes një fotografie ka paralajmëruar që shumë shpejt do të dalin në treg „buzëkuq“ të rinj.

Por si çdo herë ajo ka vënë më shumë në pah gjoksin e saj bombastik që në një farë forme paraqet anën seksi të saj.

Është munduar t’i bëjë reklamë buzëve, por ajo ka përfunduar duke i treguar aksesorët e saj rreth fytit dhe gjoksit që duken unike dhe të rralla.

Më shumë se buzët, të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj i zhveshur.

@kkwbeauty lipstick coming soon

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfB79M6lNuc/?taken-by=kimkardashian

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bejm3Yglg2e/?taken-by=kimkardashian