Home ShowBiz Elita na prezanton familjen, por gjithë vëmendjen e merr Zëri dhe buzëqeshja e tij
Elita na prezanton familjen, por gjithë vëmendjen e merr Zëri dhe buzëqeshja e tij
0

Elita na prezanton familjen, por gjithë vëmendjen e merr Zëri dhe buzëqeshja e tij

0
0

Elita Rudi na ka prezantuar së fundmi me gjithë familjen e saj me të cilët ka realizuar një udhëtim në një vend me dëborë.

Në këtë udhëtim shohim prindërit e Elitës, motrën me fëmijët dhe vogëlushin e saj Zërin.

Në një video shumë të veçantë Zëri ndodhet në krahët e tezes e cila vrapon në dëborë se bashku me të duke bërë që vogëlushi të argëtohet pa fund dhe të buzeqeshë gjatë gjithë kohës.

“Kur kemi njëri tjetrin kemi gjithçka, familja e para”, shkruan Elita në fotot ku na prezanton me prindërit, motrën me fëmijët e saj dhe vëllain.

Në të gjitha fotot e shpërndara në instagram vëmendjen e tërheq Zëri i cili në secilën prej tyre pozon i lumtur dhe duke buzëqeshur.

Link: https://www.instagram.com/p/B7OOOIjlO0R/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BySaG_olDMn/