Home Tag "Casa de Papel"

Aktorja e Casa De Papel me Coronavirus, ja gjendja e saj

0
Aktorja e njohur spanjolle Itziar Ituno që luan rolin e inspektores Rakel Murinjo në serialin e famshëm Casa De Papel, rezulton e prekur me Coronavirus. Ajo e ka dhënë vetë njoftimin në instagram ku tregon se fatkeqësisht testi i saj ka rezultuar pozitiv. “Tashmë është zyrtare që prej së premtes kam temperaturë dhe kollë të […]