Home Aktualitet Futbollisti i njohur bëhet pjesë e “Casa de Papel”, zbuloni për kë bëhet fjalë..
Futbollisti i njohur bëhet pjesë e “Casa de Papel”, zbuloni për kë bëhet fjalë..
0

Futbollisti i njohur bëhet pjesë e “Casa de Papel”, zbuloni për kë bëhet fjalë..

0
0

Pas hedhjes poshtë të akuzave për ngacmim seksual për mungesë provash, futbollisti i njohur Neymar do të jetë tashmë në videot promo të serialit të famshëm “Casa De Papel”.

Për të gjithë ata që nuk e kanë parë serialin futbollisti shfaqet në pjesën e 6 dhe të 8 në rolin e murgut, por pjesmarja e tij nuk është reaklamuar, për shkak të akuzave për abuzim të 27 vjeçarit.

Pas mbylljes së çëshjes është vendosur që futbollisti të jetë në spotin reklamues, ndërsa një lajm të tillë e ka njoftuar vetë Neymar në instagramin e tij, ku shfaqet me maskën e Dali, simbol i bandës së famshme.

“Realizova ëndrrën time për të qënë pjesë e “Casa de Papel” dhe tashmë mund të shfaqem në çdo spot të serialit, shumë faleminderit” thotë Neymar, duke bërë tag faqen zyrtare të “Casa de Papel”.

Link: https://www.instagram.com/p/B1rHsrFATGt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzqPne0lMMe/