Home Tag "ditën"

Parashikimi i motit, 26 shkurt 2023

0
Moti gjatë ditës së sotmr pritet të jetë me vranësira, reshje shiu dhe stuhi me aktivitet kryesor në veriperëndim. Era do të jetë e vrullshme me drejtim në bregdet dhe me shpejtësi 18-25 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 6-7 me lartësi vale 1,5 deri në 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat minimale dhe […]

E keni vetë në dorë nëse doni ta filloni ditën me pozitivitet

0
1 Shkruaj një axhendë për të nesërmen. Një ditë e suksesshme fillon para se të shkoni të flini. Parandaloni mendimet e mjegullta dhe shqetësimin duke i kushtuar 15 minuta çdo natë për të shkruar qëllimet dhe mendimet tuaja për ditën në vijim. Të nesërmen në mëngjes do të gjeni se këto shënime janë një plan […]