Home Tag "drini zeqo"

Blendi Fevziu të dalë në pension? Drini Zeqo bën deklaratën e fortë

0
Ka plotë 20 vite në krye të emisionit “Opinion” dhe prej vitesh vazhdon të jetë një konkurrent i fortë për programet e tjera. Drini Zeqo është një nga pjesëtarët e stafit me të cilin moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu punon prej kohësh tashmë. I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” nga Aulona dhe Fatma, gazetari […]

Edhe Drini Zeqo me bluzat e Noizyt

0
Nuk është i pari dhe as i fundit që ka veshur bluzën sportive “Illyrian Bloodline”. Dihet se ato mbajnë firmën e Noizyt dhe duket se ai ia ka dërguar si dhuratë Drinit. Ky i fundit e ka veshur këtë paradite dhe e ka përshëndetur reperin duke i thënë se dhuratën e tij të ditëlindjes do […]

Patë 20-vjetorin e ‘Opinion’ – Ç’ndodhte në ditën e 15-vjetorit

0
Ende ndihet atmosfera e festës së “Opinion” dhe në valën e këtyre ditëve ishte Drini Zeqo ai që na solli në vëmendje se ç`ndodhte në 15-vjetorin e emisionit. Në një foto dalloheshin Drini, Desada, Alba dhe Aleksandër Frangaj si dhe drejtuesi i programit, Blendi Fevziu. Link: https://www.instagram.com/p/BY5QZYEnOmp/ “Kur Facebook të kujton 15-vjetorin e ‘Opinion’. 10 shtator […]