Home ShowBiz ‘Shfleto për lumturi’, Drini Zeqo dhe Dea Vieri ngrejnë dyshimet për një romancë mes tyre
‘Shfleto për lumturi’, Drini Zeqo dhe Dea Vieri ngrejnë dyshimet për një romancë mes tyre
0

‘Shfleto për lumturi’, Drini Zeqo dhe Dea Vieri ngrejnë dyshimet për një romancë mes tyre

0
0

Dea Vieri dhe Drini Zeqo kanë ngjallur dyshime për diçka më shumë se miq në postimin e fundit.

Dyshja kanë pozuar super të afërt së bashku dhe krahas postimit shkruajnë:

Shfleto për lumturi”. 

Ndjekësit këtë e kanë marrë si një sinjal romance mes tyre. Ata kanë shpërthyer në urime.

A janë vërtet në një lidhje dyshja ende nuk është e qartë.

Të gjithë janë bërë kurioz për të ditur më shumë por vetëm një reagim zyrtar i tyre do ta zbulojë të vërtetën.

Kujtojmë se Dea dhe Drini u njohën në BBV së bashku dhe ‘miqësia’ e tyre ka evoluar më shumë jashtë.

Linku: https://www.instagram.com/drini.zeqo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/drini.zeqo/