Home Tag "e sdotme"

Parashikimi i motit, 26 shkurt 2023

0
Moti gjatë ditës së sotmr pritet të jetë me vranësira, reshje shiu dhe stuhi me aktivitet kryesor në veriperëndim. Era do të jetë e vrullshme me drejtim në bregdet dhe me shpejtësi 18-25 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 6-7 me lartësi vale 1,5 deri në 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat minimale dhe […]