Home Tag "ed sheeran"

Ed Sheeran vjen me një nismë të re për kauzën e veçantë

0
Ed Sheeran një ikonë e muzikës botërore. Këngëtarin jemi mësuar ta shikojmë të lidhur ngushtë me skenën dhe njerëzit. Natyra e tij humane ka spikatur jo pak herë. Së fundmi artisti ka marrë një nismë të re për një kauzë të veçantë  ka vendosur të shesë rrobat e tij të vjetra për të mbledhur para […]

Rikthehet Ed Sheeran dhe i befason të gjithë me lajmin më të bukur

0
Këngëtari Ed Sheeran njoftoi në fund të vitit që shkoi se do të shkëputej për pak kohë nga muzika dhe nga rrjetet sociale për t’ju përkushtuar udhëtimeve, shkrimit dhe leximit. Lajmi i trishtoi disi fansat e tij, sidomos për faktin që këngëtari nuk do të sillte më për ca kohë projekte muzikore. Sot pas më […]

Ku ka mbetur Ed Sheeran?

0
26 vjeçari Ed Sheeran nuk ishte present në natën e “Grammys Award” megjithatë ai përmes këngës “Shape of you” arriti t’i rrëmbejë dy çmime, si vokali më i mirë dhe përfomanca më e mirë solo. Kështu ai grumbullon gjithsej katër çmime në total të fituar në Grammys. Por këto çmimet e tij nuk kishin sens […]