Home ShowBiz Momente të vështira për Ed Sheeran, artisti përlotet në daljen e fundit
Momente të vështira për Ed Sheeran, artisti përlotet në daljen e fundit
0

Momente të vështira për Ed Sheeran, artisti përlotet në daljen e fundit

0
0

Ed Sheeran po kalon momente të vështira për shkak të sëmundjes së partneres dhe humbjes së mikut të tij.

Ed Sheeran përlotet ndërsa diskutonte për shëndetin e brishtë të gruas së tij Cherry Seaborn dhe vdekjen e papritur të mikut të tij më të mirë Jamal Edwards në një trailer për një seri të re me katër pjesë në Disney+ të publikuar sot.

Ed tha kohët e fundit se ai kishte depresion pasi gruaja e tij u diagnostikua me një tumor ndërsa ishte shtatzënë vitin e kaluar – duke vonuar trajtimin e saj – dhe miku i tij Jamal Edwards, vdiq nga një atak në zemër në shkurt 2022.

Dhe traileri i sotëm tregon kantautorin e lindur në Suffolk duke qarë teksa përballet me vdekjen e mikut të tij të shoqëruar nga beteja shëndetësore e gruas së tij Cherry, ndërsa ajo përgatitet të lindë fëmijën e tyre të dytë.

Linku: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-11884713/Ed-Sheeran-breaks-tears-opens-wife-Cherry-Seaborn-late-friend-Jamal-Edwards.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/edsheerandou

tags: