Home Tag "elseid hysaj"

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma madhështore

0
Futbollisti i njohur Elseid Hysaj, i dha fund beqarisë në një dasëm madhështore, e cila u zhvillua në qytetin e tij të lindjes në Shkodër. Celebrimi i dashurisë së futbollistit shqiptar me ish-Miss Shqipërinë, Fiorenzën u zhvillua në Kalanë e Rozafës, mes një ambienti të aderruar plot me trëndafila të bardhë. Ndërkohë së fundmi, futbollsiti […]

Gjigandi i Premier Ligës në garë për futbollistin e kombëtares

0
Ftubollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, po përflitet se do të largohet nga Napoli, gjatë merkatos së verës. Përveç Interit dhe Atletiko Madridit, për yllin e kombëtares, është futur në garë edhe skuadra e Manchester United. Sipas gazetarit të “Sky Italia” Gianluca di Marzio ka kërkuar informacion për shkodranin, sepse interesohet për një […]

Futbollistët janë të zotët me fjalët!

0
Edhe futbollistët janë romantikë. Ka pasur raste kur kanë bërë propozime në fushë, apo kur i kanë dedikuar golat të dashurave të zemrës. Kështu që koha e ka vërtetuar se ata janë të zotët me fjalët dhe shprehjet e dashurisë. “Dy vite më parë të zgjodha ty për gjithë pjesën e mbetur të jetës sime…!!! […]