Home Sport Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma madhështore
Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma madhështore
0

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma madhështore

0
0

Futbollisti i njohur Elseid Hysaj, i dha fund beqarisë në një dasëm madhështore, e cila u zhvillua në qytetin e tij të lindjes në Shkodër.

Celebrimi i dashurisë së futbollistit shqiptar me ish-Miss Shqipërinë, Fiorenzën u zhvillua në Kalanë e Rozafës, mes një ambienti të aderruar plot me trëndafila të bardhë.

Ndërkohë së fundmi, futbollsiti ka ndarë një foto gjatë momentit që çifti i tha “Po” njëri-tjetrit.

“Unë të zgjedh ty”- shkruan Elseid Hysaj në foton e publikuar në Instagram.

Futbollisti dhe ish-missi prej 3 vitesh janë edhe prindër të një djali 3-vjeçar, i cili ishte i pranishëm në dasmën e tyre.

elsi

elsi1

Link: https://www.instagram.com/stories/classav_events/ https://www.instagram.com/p/BzCppXTCRiT/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzD6ogCIK4f/