Home Tag "ermal mamaqi"

Kejvinën apo Belindën?! Ja kë do më shumë Ermal Mamaqi

0
Dy velinat e njohura Kejvina Kthella dhe Belinda Dragoti pas paraqitjes së tyre në “Xing me Ermalin” fituan shumë popullaritet në rrjetet sociale. Gjatë transmetimit të emisionit, dy modelet e njohura krijonin edhe situata plot humor me moderatorin Ermal Mamaqin apo situata të sikletshme me pyetjet që i drejtonin VIP-ave. Në mars të këtij viti […]

Ermal Mamaqi publikon foton e vjetër, Jul Deda bën komentin epik

0
Aktori i njohur Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjetet sociale, nga ku ndiqet nga një numër i madh personash. Ermali nuk heziton që të publikojë foto të ndryshme dhe video plot humor, jo vetëm nga përditshmëria, por edhe nga aktivitete profesionale. Së fundmi Ermali ka nxjerrë nga arkivat një foto të vjetër ku shihet […]

Sa qenka rritur! Ami dhe Ermali zbulojnë portretin e plotë të Sias

0
Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska prej disa ditësh janë me pushime, ndërkohë që nuk kanë munguar fotot dhe videot nga përditshmëria e tyre. Çifti i njohur ka ndarë me ndjekësit momente ku shfaqen mjaft të lumtur dhe që argëtohen pa fund. Mbrëmjen e kaluar, çifti i njohur ka marrë […]

Ermal Mamaqi e krahason me një derr, ja si i përgjigjet Olti Curri

0
Ermal Mamaqi është një nga moderatorët më të sukesshëm shqiptar, ndërkohë që njihet edhe për humorin e tij. Shumë i ndjekur në Instagram, Ermali nuk heziton që të publikojë foto dhe video nga përditshmëria ku vazhdimisht bën shumë shaka me postimet e tij. Së fundmi, Ermali ka ndarë me ndjekësit e shumtë një foto ku […]

Ermal Mamaqi pëson ndryshimin drastik në trup

0
Ermal Mamaqi është një nga personazhet më të njohur të shoëbizzit dhe të ekranit shqiptar. I njohur për natyrën e tij plot humor, Ermali ka mbërthyer rreth vetes shumë fansa. Shumë i ndjekur në Instagram, moderatori nuk heziton që të bëjë shaka apo të promovojë punën e tij me projektet arstistike. Së fundmi, Ermali ka […]

Blerim Destani pjesë e filmit ku luan aktori i njohur, Ermal Mamaqi ka diçka për ti thënë

0
Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare, madje duke bërë realitet edhe ëndrrën hollivudiane të shumë aktorëve. Së fundmi aktori ka zbuluar se është bërë sërish pjesë e një filmi ‘Hollywood-i’, ku do të ketë mundësinë të aktrojë përkrah emrave të mëdhenj si Robert De Niro apo Lee […]

“I merr, i rrit e të…” Kejvina i kthehet Ermal Mamaqit

0
Ish-velina e emisionit “Xingut”, Kejvina Kthella është kthyer në një nga personazhet më të njohur të shoëbizzit shqiptar. Pas largimit nga emisioni, moderatori Ermal Mamaqi zbuloi për publikun se shumë shpejt Kejvinën do ta shohim në një television të madh Italian. Duke u nisur nga kjo deklaratë, Ermali e ka ngacmuar pak me shaka në […]

Kejvina Kthella kthehet në “Xing”?! Reagon menjëherë Belinda

0
Largimi i velinës së njohur të emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella pak muaj më parë nga në mes të sezonit televiziv, bëri bujë në mediat rozë. Megjithatë ajo shpjegoi se po largohej për t’ju drejtuar botës së modelingut jashtë vendit. Së fundmi Ermal Mamaqi ka habitur ndjekësit, pasi ka njoftuar se Kejvina do të […]