Home ShowBiz Amarda publikon foton joshëse me bikini – Ermali ka diçka për ti thënë
Amarda publikon foton joshëse me bikini – Ermali ka diçka për ti thënë
0

Amarda publikon foton joshëse me bikini – Ermali ka diçka për ti thënë

0
0

Amarda Toska është duke pushuar vetëm pa Ermalin pasi ky i fundit është i zënë më projektet e tij të punës. Amarda gjëndet me fëmijët e saj në pushime dhe ka përfituar nga rasti të publikojë një foto joshëse me bikini në buzë të pishinës.

Bashkëshortit të saj Ermalit nuk i ka shpëtuar kjo foto dhe nuk kishte sesi të mos bëntë edhe koment. “Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu…” shkruan Ermali.

Po si ka reaguar Ami?! Nuk shikojmë asnjë përgjigjë prej saj në lidhje me komentin e bërë nga Ermali.

View this post on Instagram

#nofilterneeded #happysummer2019

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0tD9oTJ_XV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0oV5ktJSi4/