Home ShowBiz Ermal Mamaqi i komenton Kiarës, ja si reagoi Ami
Ermal Mamaqi i komenton Kiarës, ja si reagoi Ami
0

Ermal Mamaqi i komenton Kiarës, ja si reagoi Ami

0
0

Modelja bukuroshe është duke shijuar disa ditë relaksi pranë bregdetit por ndjekësit nuk e lënë rehat. Në këtë rast ka qënë Ermal Mamaqi ai që e ka gacmuar me një koment shumë pikant.

Ajo është në plazh dhe normal që këmbët i ka bërë pis me rërë por Ermalit nuk mund ti shpëtojë ky detaj.

“Ku shkon me ato këmbëëëëë. Sa lavaaaaa” ka shkruar Ermali por në fakt ky ka qënë një koment me doza humori siç vetëm Ermali di të bëjë.

 

Foto më poshtë me komentin:

View this post on Instagram

she

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0TDMqPH82D/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0ThLbyHi5u/