Home Tag "frutat"

Noizy zbulon frutat e preferuara të tij

0
Kishit menduar që Noizy që gjithmonë poston ushqime të ndryshme dhe pijë të shtrenjta, të kishte këto fruta të preferuara? Ai ka zbuluar dje në një postim në instastory që ajo çka i pëlqen më shumë janë:  hidet, shegët dhe manderinat. Kemi vënë re që Noizy gjithmonë kujdeset për veten e tij dhe mundohet që […]