Home Tag "furgoni"

Pamje të frikshme, merr flakë makina ku udhëtonte Ermali, Inva dhe disa emra të njohur

0
Një grup personash të njohur janë përfshirë në një aksident të rrezikshëm rrugor, por fatmirësisht pa lëndime. Aktori Ermal Mamaqi, këngëtarja Inva Mula, Mirela Sula, Hetem Ramadani dhe disa personazhe të tjerë ishin duke udhëtuar me një minibus në drejtim të Tropojës ndërsa mjeti është përfshirë nga flakët në ecje e sipër. Vetë Ermali ka […]