Home Tag "fustani i ngushte"

Arbenita ekspozon linjat me fustanin e ngushtë dhe pa të brendshme

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli është dalluar gjithmonë për tiparet e saj të veçanta dhe mbi të gjitha linjat perfekte, të cilat i ekspozon vazhdimisht. Që pas ndarjes nga reperi Fero, modelen e kemi parë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale shpesh herë me foto e video mjaft provokuese. Edhe këtë herë modelja […]