Home ShowBiz Me fustanin e ngushtë, Sara nuk i kursen më fotot me barkun e rrumbullakosur
Me fustanin e ngushtë, Sara nuk i kursen më fotot me barkun e rrumbullakosur
0

Me fustanin e ngushtë, Sara nuk i kursen më fotot me barkun e rrumbullakosur

0
0

Sara është në pritje të një vajze dhe lajmin e ka bërë publik vetë Ledri në instagramin e tij me një video shumë emocionuese.

Ndërsa Sara publikoi disa ditë më parë foton e parë me barkun e rrumbullakosur duke ndarë gjithashtu ndjesinë e veçantë me miqtë dhe fansat e saj.

Menjëherë pas saj duket se Sara nuk ka në plan të ndalet dhe ja ku sapo postoi një tjetër foto shumë të bukur.

Ajo pozon së bashku me një mikeshën e saj ndërsa ka veshur një fustan të ngushtë ngjyrë pana ku i duket barku i rrumbullakosur.

“Vajza ime, po mos duhet të them vajzat e mia”, shkruan ajo krahas fotos duke bërë tag mikeshën e saj së cilës  i thotë se do ti mungojë shumë.

Link: https://www.instagram.com/p/CDUXyzJnQ3e/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCdbYpnHr4A/