Home ShowBiz Arbenita ekspozon linjat me fustanin e ngushtë dhe pa të brendshme
Arbenita ekspozon linjat me fustanin e ngushtë dhe pa të brendshme
0

Arbenita ekspozon linjat me fustanin e ngushtë dhe pa të brendshme

0
0

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është dalluar gjithmonë për tiparet e saj të veçanta dhe mbi të gjitha linjat perfekte, të cilat i ekspozon vazhdimisht.

Që pas ndarjes nga reperi Fero, modelen e kemi parë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale shpesh herë me foto e video mjaft provokuese.

Edhe këtë herë modelja shfaqet me një fustan të shkurtër të ngushtë në ngjyrë bojëqiell i cili i tregon linjat perfekte, ndërsa duket që nuk mban të brendshme të paktën recipeta.

Këto foto me siguri duhet të jenë shkëputur nga ndonjë prej sesioneve fotografike që ajo po realizon në Suedi ku ndodhet aktualisht për punë.

Modelja është përfolur së fundmi në media që pas ndarjes nga reperi Fero.

Ata nuk janë më bashkë prej më shumë se një muaji dhe këtë e pranoi vetë reperi duke ju përgjigjur pyetjes së fansave.

View this post on Instagram

💙 @ohpolly #ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7DonlvltPp/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4KYLr4lCug/