Home ShowBiz Foto me fustan të ngushtë, ja si duket Arbana në muajt e parë të shtatëzanisë
Foto me fustan të ngushtë, ja si duket Arbana në muajt e parë të shtatëzanisë
0

Foto me fustan të ngushtë, ja si duket Arbana në muajt e parë të shtatëzanisë

0
0

Arbana Osmani njoftoi disa ditë më parë se do të bëhet nënë për herë të dytë me partnerin e saj, rregjisorin Eduard Grishaj.

Moderatoren e kemi parë deri tani me bluza të gjera dhe kryesisht në ngjyrë të errët për të mos rënë në sy, duke qënë se ende nuk e kishte njoftuar lajmin e shtatëzanisë.

Ndërsa tashmë që gjithçka u bë publike, moderatorja shfaqet për herë të parë me një fustan pas trupit në ditëlindjen e mbesës së saj.

Fustani është pak i lirshëm tek pjesa e barkut dhe Arbana pozon më e buzëqeshur se kurrë ndërsa mban në dorë një muffins dhe në kokë kapelen e fashme të ditëlindjes.

Njoftimin për shtatëzaninë Arbana e dha në ditën e lindjes së saj e cila përkonte edhe me ditëlindjen e Eduardit në një mesazh urimi për partnerin.

arbana

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8mZlHZAFcC/