Home Tag "garderoba"

Afërdita hap garderobën gjigande dhe mund të humbisni brenda saj…

0
Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është martuar me lojëtarin e hokey Jakub Kindl dhe po jetojnë aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ata i shohim pothuajse gjatë gjithë kohës bashkë, pasi modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht foto me Jakub nga përditshmëria, pushimet apo momentet që kalojnë bashkë në […]

Lori na prezanton me garderobën dhe ne mbetëm thjesht pa fjalë

0
Trashëgimtarja e “Top Channel” dhe një prej blogereve më të njohura në vend Lori Hoxha na ka prezantuar me një pjesë të garderobës së saj. Ajo ka postuar një foto mes dy dollapëve duke pozuar përballë pasqyrës. Lori ka veshur një fustan të shkurtër në nuanca të së kuqes dhe duket në super formë, ndërsa […]