Home ShowBiz Afërdita hap garderobën gjigande dhe mund të humbisni brenda saj…
Afërdita hap garderobën gjigande dhe mund të humbisni brenda saj…
0

Afërdita hap garderobën gjigande dhe mund të humbisni brenda saj…

0
0

Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është martuar me lojëtarin e hokey Jakub Kindl dhe po jetojnë aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ata i shohim pothuajse gjatë gjithë kohës bashkë, pasi modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht foto me Jakub nga përditshmëria, pushimet apo momentet që kalojnë bashkë në shtëpi.

Këtë herë modelja ka hapur garderobën e saj dhe të bashkëshortin duke na treguar një pjesë të veshjeve të saj.

Garderoba e tyre gjigande zë pothuajse gjithë dhomën dhe çdo gjë është kaq perfekte dhe sistemuar mjaft bukur.

Më shumë të bien në sy rroba dhe veshje të Afërditës megjithatë edhe Jakub ka një hapësirë të konsiderueshme nëpër rafte e dollapë.

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8Q-UZeIiRF/