Home Lifestyle Brenda garderobës sezonale të Arminës çfarë nuk gjen, mbetëm pa fjalë…
Brenda garderobës sezonale të Arminës çfarë nuk gjen, mbetëm pa fjalë…
0

Brenda garderobës sezonale të Arminës çfarë nuk gjen, mbetëm pa fjalë…

0
0

Blogerja Armina Mevlani ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj në instagram një pjesë të garderobës sezonale.

Në një video të shpërndarë në instagram dollapi i saj gjigand nuk ka fund dhe brenda të zënë sytë xhaketa, fustane, bluza, këmisha pa fund të të gjitha llojeve e ngjyrave.

Ndërsa në anën tjetër të dollapit Armina ka renditur çantat dhe aksesorët që përdor në përditshmërinë e saj.

Më pas Armina ka vendosur gjithashtu që të provojë disa nga fustanet e saj dhe me pas të postojë fotot në instagram.

Link: https://www.instagram.com/armina_mevlani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5Nvf1JFcqc/