Home Tag "gjiko"

Pas akuzave mbi Gjikon, Elita Rudi reagon për herë të parë

0
Gjiko dhe familja e tij prej ditësh po përballen me një situatë të vështirë ligjore. Këngëtari u akuzua për marrëdhënie me një të mitur pak vite më parë. Elita ka preferuar të mos ndajë asgjë lidhur me këtë situatë. Sot ajo është parë përkrah partnerit duke  udhëtuar me makinë. Moderatorja i puth dorën partnerit të […]

Elita Rudi ndryshon profesion – Tashmë atë do e shikojmë…

0
Elita Rudi është moderatorja më e pëlqyer në Kosovë dhe jo vetëm. E martuar me këngëtarin e mirënjohur Gjiko dhe nënë e dy femijëve. Gjikon dhe Elidën shpesh herë i kemi parë në situatë shumë të lezetshmë, duke bërë video për rrjetet sociale shumë komike. Elita ka qënë duke ngarë makinën dhe ndërkohë që në […]