Home Tag "gjoksi i saj"

Mimoza Shkodra kaq e ëmbël

0
Thonë se një dashuri e ndryshon njeriun, madje kur kjo dashuri është e mbushur me lumturi atëhere nuk ka se si të mos jetë e bekuar. Edhe dashuria e Mimozës me Seldi Qalliun si duket është bekuar nga lumturia, gëzimi dhe buzëqeshja. Pas  fejesës me Seldi Qalliun, Mimoza duket më e lumtur se kurrë më […]

Gjoksin apo të pasmet? Ja se çfarë ka ekspozuar vajza e Eli Farës

0
E bija e këngëtares së famshme Eli Fara është bërë një ndër personat më të ndjekur ne rrjetin social instagram. Marina Fara ka arritur vetëm përmes rrjetit social instagram të marrë famën e saj, ku momentalisht atë e ndjekin plot 173 mijë njerëz. Edhe Marina përmes fotove të ndryshme ia ka dalur që emri i […]