Home ShowBiz Gjoksin apo të pasmet? Ja se çfarë ka ekspozuar vajza e Eli Farës
Gjoksin apo të pasmet? Ja se çfarë ka ekspozuar vajza e Eli Farës
0

Gjoksin apo të pasmet? Ja se çfarë ka ekspozuar vajza e Eli Farës

0
0

E bija e këngëtares së famshme Eli Fara është bërë një ndër personat më të ndjekur ne rrjetin social instagram. Marina Fara ka arritur vetëm përmes rrjetit social instagram të marrë famën e saj, ku momentalisht atë e ndjekin plot 173 mijë njerëz. Edhe Marina përmes fotove të ndryshme ia ka dalur që emri i saj të bëhet i njohur për publikun.

Edhe kjo bën pjesë në mesin e atyre femrave që kanë të formuara trupin me gjoks dhe të pasme seksi. Por kësaj here Marina ka vendosur që të vë në shenjestër gjoksin e saj seksi. Ajo përmes instastory ka publikuar një foto ku gjoksi i saj është i zbuluar në një masë të madhe.

Duke tërhequr vëmendje që në shikim të parë, gjoksi i saj „hot“ bën që efekti që ka përdorur në snap mos të bie shumë në sy.

marina fara 2

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BejmgGYnVUo/?taken-by=marinafara.official