Home ShowBiz Mimoza Shkodra kaq e ëmbël
Mimoza Shkodra kaq e ëmbël
0

Mimoza Shkodra kaq e ëmbël

0
0

Thonë se një dashuri e ndryshon njeriun, madje kur kjo dashuri është e mbushur me lumturi atëhere nuk ka se si të mos jetë e bekuar. Edhe dashuria e Mimozës me Seldi Qalliun si duket është bekuar nga lumturia, gëzimi dhe buzëqeshja.

Pas  fejesës me Seldi Qalliun, Mimoza duket më e lumtur se kurrë më parë, madje asaj i është shtuar nuri në fytyrën e saj të bukur. Kjo është më se e qartë. Në të gjitha fotot që ajo ka postuar duket sikur të jetë gruaja më e lumtur në botë dhe këtu pa dyshim se ndikimi i vetëm është Seldi.

Edhe pse të fejuar ata të dy nuk i ndalën angazhimet. Në një foto që Mimoza ka publikuar tregon grimin e saj që kishte bërë për mbajtjen e një koncerti në Tiranë. Mimoza përveç grimit ka vënë në dukje diçka më shumë. Gjoksi i saj seksi është ekspozuar më shumë se herët e tjera, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Flokët lëshuar dhe rregulluar mirë po e bëjnë atë mjaft tërheqëse.

Faleminderit Make-up Artist @rita.s_salon Tiranë😘😘

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfEdI1fHtyX/?taken-by=mimozashkodra

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BbkqBooFdmI/?taken-by=mimozashkodra