Home Tag "gladiator"

Publikohet traileri i parë i Gladiator 2

0
Traileri i “Gladiator II”: Paul Mescal del në shesh në vazhdimin e Ridley Scott Pedro Pascal dhe Denzel Washington luajnë në epic Gladiator 2”, vazhdimi i filmit të Ridley Scott njëzet vjet më vonë vjen në kinematë e mbarë botës me një histori tjetër të betejave të përgjakshme për pushtet hakmarrjes së vendosur në Romën […]