Home Tag "ha 8 ose 9 vakte"

Aktorja e njohur ankohet se ka vënë bark: “Se marr vesh…”

0
Aktorja e njohur e emisionit “Duplex”, Eliona Pitarka ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave pasi është shfaqur shumë e nxehtë në rrjetet sociale. Shumë e ndjekur në Instagram, Eliona nuk heziton që të publikojë imazhe nga pushimet ku shfaqet me rroba banjo dhe mjaft në formë. Por së fundmi, aktorja ka publikuar disa fotografi […]