Home ShowBiz Aktorja e njohur ankohet se ka vënë bark: “Se marr vesh…”
Aktorja e njohur ankohet se ka vënë bark: “Se marr vesh…”
0

Aktorja e njohur ankohet se ka vënë bark: “Se marr vesh…”

0
0

Aktorja e njohur e emisionit “Duplex”, Eliona Pitarka ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave pasi është shfaqur shumë e nxehtë në rrjetet sociale.

Shumë e ndjekur në Instagram, Eliona nuk heziton që të publikojë imazhe nga pushimet ku shfaqet me rroba banjo dhe mjaft në formë.

Por së fundmi, aktorja ka publikuar disa fotografi ku shprehet se ka vënë bark. “Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh 🤔 Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha 😅 Hej zot! 🤪”, shkruan Eliona krahas fotove që kanë marrë mijëra pëlqime.

Link: https://www.instagram.com/p/BzxUlolnlHu/

View this post on Instagram

Hot AF 🥵

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Burimi i fotove: https://www.instagram.com/p/Bz0FHAcHNRI/

View this post on Instagram

Confident women don't hate 🌸

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Link:https://www.instagram.com/p/Bzu2HMGHzZr/

View this post on Instagram

You say anti social, i say protecting my energy 🐚

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzqkH9rHVcV/