Home Tag "habit ndjekesit"

Habit Eleni Foureira, vetëm me një peshqirë dhe me këmbët e ngritura

0
Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira, është shfaqur mjaft joshëse në fotot që ka publikuar së fundmi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtarr, ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar një shtrat. Fotoja ku shfaqet vetëm me peshqire, ka marrë shumë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit. Nga ana tjetër Eleni po vazhdon […]