Home Tag "#horoscope"

Parashikimi i motit, 16 nëntor 2022

0
Pjesa e parë e ditës në territorin e vendit tonë parashikohet të jetë me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash në pothuajse gjithë territorin, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat veriore. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës vranësirat do të shtohen në të gjithë Shqipërinë duke sjellë reshje shiu si […]

Horoskopi ditor, 7 nëntor 2022

0
Dashi Kjo ditë lidhet me kalimin e Hënës në shenjën tuaj, prandaj është tepër interesante. Së shpejti do të ketë projekte për t’u zhvilluar dhe nuk janë të paktë. Ata që tashmë kanë pasur detyra apo kanë në mendje nisma dhe propozime të bukura për të nisur mos të ngurrojnë pasi tani është koha e duhur. Fati […]

Horoskopi ditor, 8 tetor 2022

0
Dashi Sot Hëna do të jetë në shenjën tuaj të zodiakut. Ky qiell sjell shumë mund, por edhe shumë përpjekje për të provuar të përfundoni projektet që keni në mendje. Do të ketë fitore, por është gjithashtu e vërtetë që herë pas here duhet të përpiqeni të ndaloni, gjë që është pothuajse e pamundur për ju. […]

Horoskopi ditor, 7 tetor 2022

0
Dashi Gjatë gjithë ditës duhet të mbani veten larg komplikimeve, veçanërisht në dashuri. Disa mund të mendojnë se keni bërë një lëvizje të gabuar në punë, jini të sigurt: gjithmonë mund ta rregulloni atë. Demi Njëfarë kënaqësie po vjen në marrëdhëniet romantike. Sa i përket punës, bëni gjithçka me shumë qetësi gjatë ditës. Askush nuk vrapon pas teje! […]

Horoskopi ditor, 23 shtator 20222

0
Dashi Nëse keni konflikte në dashuri ose besoni se një person ju kufizon gamën tuaj të veprimit, do të ishte më mirë të përpiqeni të sqaroni gjithçka që është e gabuar deri në datën 29 të këtij muaji. Pas asaj date Afërdita do të kalojë në opozitë. Jemi të bindur se nëse ka konflikte në […]

Horoskopi ditor, 16 shtator 2022

0
Dashi Sot kemi Hënën, Marsin dhe Jupiterin të gjithë në aspekt të mirë. Problemet e vetme janë ato ekonomike, siç e kujtojmë prej kohësh, pasi me fillimin e këtij muaji mund të ketë dëme, shpenzime të paparashikuara. Demi Kjo është një kohë e mirë për të rishikuar zgjedhjet e rëndësishme. Siç kemi shpjeguar së fundmi, […]

Horoskopi ditor, 8 shtator 2022

0
Dashi Nuk ju pëlqen të keni komplikacione në dashuri, por shumë shpesh jeni ju që kërkoni persona “të vështirë”. Sukses në punë, por duhet të fokusoheni në një gjë tjetër të rëndësishme në të njëjtën kohë. Demi Në këto orë ju mendoni për të kaluarën, por duhet të përpiqeni të shikoni nga e ardhmja. Edhe nëse ka […]

Horoskopi ditor, 12 gusht 2022

0
Dashi Kjo e premte për të lindurit në shenjën e dashit do të jetë e favorizuar nga yjet. Java e ardhshme do të nisë me Hënë në shenjën tuaj. Venusi, Jupiteri së bashku me planetë të tjerë të favorshëm do të shpallin fituesin e një shenje të zodiakut që në këtë moment është në betejë […]