Home Tag "ingrit gjoni"

Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit

0
E keni menduar ndonjëherë se cila prej bjondeve apo bruneve në showbiz janë femrat me seksi. Nëse nuk e kishit vënë re ndonjëherë në këtë aspekt atëherë më poshtë do të gjeni disa nga femrat bjonde dhe brune me seksi në Shqipëri.   Me bikini, me fustane apo me çfarëdo veshje këto super seksi ndriçojnë. […]

Ingrit Gjoni pozon nudo, mahnit ndjekësit me paraqitjen e saj

0
Këngëtarja Ingrit Gjoni njihet për format e saj bombastike dhe linjat e bukura trupore. Duket se së fundmi këngëtarja nuk i ka bërë dot ballë tundimit për të qenë pjesë e sfidës së pozimit nudo, që është ndërmarrë së fundmi nga të famshmit e huaj. Në një foto të publikuar në Instagram, Ingriti është shfaqur […]

Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve

0
Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe autore e shumë hiteve të njohura. Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa pamje nga shtëpia e saj e pushimit në Gjirin e Lalëzit dhe është një mrekulli. Shtëpia duket mjaft komode dhe arredimi i shtëpisë duket shumë i detajuar. […]

Djali Ingrit Gjonit mbushi 7 vjeç, merr suprizën e veçantë

0
Djali i këngëtares së njohur Ingrit Gjonit, ka festuar dje ditëlindjen dhe është suprizuar me një dhuratë të veçantë. Përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtarja ka publikuar njw video dhe një dedikim për djalin e saj Paridin, i cili ka mbushur 7 vjeç. Vogëlushi është suprizuar me një dhuratë të veçantë që tregon se […]

Ingrit Gjoni publikon foto nga fëmijëria, çfarë vuri re Inisi!

0
Motrat Inis dhe Ingrit Gjoni kanë tërhequr gjithmonë vëmendje me pamjen e tyre dhe gjithmonë janë pëlqyer nga publiku shqiptar. Të dy motrat Gjoni janë bërë me fëmijë dhe konkretisht kujtojmë që Ingriti është nënë e një djali, ndërsa Inis është nënë e një vajze . Në një postim në Instagram, duket se Ingriti është bërë […]

Zbulohen pamjet nga shtëpia super luksoze e Ingrit Gjonit

0
Mami Ingriti është shumë e përkushtuar pas djalit të saj Paridit. Përveçse karrierës së saj në muzikë, Ingrit sa herë që është e lirë e shikojmë kudo me Paridin. Në aktivitet e tij për darkë me Paridin dhe në shtëpi me Paridin. Një video e fundit e saj duke publikuar Paridin zbulohen edhe pamje nga […]

Kemi të reja nga Ingrit Gjoni? Zbulohen dhuratat e ëmbla për këngëtaren

0
Inglit Gjoni është një nga personazhet më jetëgjatë dhe të sukseshme të showbizzit shqiptar. Me një karrierë të admirueshme skenike pas krahëve, ajo sot njihet si një nga femrat më të harrira, falë talentit, këmbënguljes dhe sigurisht punës së palodhshme. Sa i takon krijimtarisë bukuroshja jonë, pak kohë më parë publikoi “Flakë”, një projekt artistik […]

“Në kushte shumë të vështira dhe pa ujë…”, Ingrit Gjoni flet për xhirimet e klipit të fundit

0
Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret më të kërkuara të showbizzit shqiptar. E ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan, Ingrit Gjoni tregoi detaje rreth realizimit të klipit të saj të fundit me titull “Flakë”. “Kënga ka 4 ditë që ka dalë dhe është pritur mirë. “Flakë” është një bashkëpunim me Gjeto Lucën. Ky është bashkëpunimi […]