Home ShowBiz Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit
Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit
0

Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit

0
0

E keni menduar ndonjëherë se cila prej bjondeve apo bruneve në showbiz janë femrat me seksi. Nëse nuk e kishit vënë re ndonjëherë në këtë aspekt atëherë më poshtë do të gjeni disa nga femrat bjonde dhe brune me seksi në Shqipëri.

 

Me bikini, me fustane apo me çfarëdo veshje këto super seksi ndriçojnë.

 

Bjondet:

Link: https://www.instagram.com/p/B0ZBWMAn5_T/

Link: https://www.instagram.com/p/ByGEjByhYd_/

Link: https://www.instagram.com/p/Bz0lp6LAp8_/

View this post on Instagram

Mjeshtri @arber_bytyqi_mua 🥰

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bz_lCMojEJU/

Link: https://www.instagram.com/p/B0JUddoFA6Y/

View this post on Instagram

✨ #LoriHoxha @lorihoxha

A post shared by Lor⚡️ (@_lorihoxha) on

Link: https://www.instagram.com/p/BuuM4p6gMXd/

Link: https://www.instagram.com/p/B0JhiucFyXr/

 

Brunet:

Link: https://www.instagram.com/p/BzbIFopnDRU/

View this post on Instagram

❄️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/BppLfOVlffi/

View this post on Instagram

Çkemi?!

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0gC_czp2JO/

Link: https://www.instagram.com/p/By3IBnSh4nN/

Link: https://www.instagram.com/p/B0yVCa-n-8Z/

View this post on Instagram

Nace Nace🐍

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0v5yKSpz9c/

Burimi i fotos së Ingritit: https://www.instagram.com/p/BzQ3tbWH5C_/

Burimi i fotos së Luanës: https://www.instagram.com/p/B0ZBWMAn5_T/