Home ShowBiz Ingrit Gjoni publikon foto nga fëmijëria, çfarë vuri re Inisi!
Ingrit Gjoni publikon foto nga fëmijëria, çfarë vuri re Inisi!
0

Ingrit Gjoni publikon foto nga fëmijëria, çfarë vuri re Inisi!

0
0

Motrat Inis dhe Ingrit Gjoni kanë tërhequr gjithmonë vëmendje me pamjen e tyre dhe gjithmonë janë pëlqyer nga publiku shqiptar.

Të dy motrat Gjoni janë bërë me fëmijë dhe konkretisht kujtojmë që Ingriti është nënë e një djali, ndërsa Inis është nënë e një vajze .

Në një postim në Instagram, duket se Ingriti është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj. Këngëtarja ka publikuar foto kur ajo ishte në moshën 9 vjeçare.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në postimin e Ingritit ishte komenti i  motrës së saj Inis Gjoni.

Inisi ka vënë në dukje ngjashmërinë e Ingridit me vajzën e saj Coco Antonel.

“Hahahha po që më ngjan me Coco Antonel tek kjo foto”, ka shkruar në koment Inisi.

View this post on Instagram

Uhahahaha 9 vjece😂😂😂

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bu-58DunRbo/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/BuzFEFenQlc/