Home Tag "Ish-i i Di Caprios"

Ish-i i Di Caprios, përvëluese pas ndarjes

0
Bjondina Roxy Horner është një nga  ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios.  Edhe pse gjithçka e ka mbyllur me aktorin prej më shumë se një viti, Roxy Horner duket se nuk e ka vuajtur asnjëherë këtë fakt. Ajo është duke ndjekur karrierën e saj si modele dhe së fundmi është shfaqur e magjishme në fushatën e re […]