Home Lifestyle Ish-i i Di Caprios, përvëluese pas ndarjes
Ish-i i Di Caprios, përvëluese pas ndarjes
0

Ish-i i Di Caprios, përvëluese pas ndarjes

0
0

Bjondina Roxy Horner është një nga  ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios.

 Edhe pse gjithçka e ka mbyllur me aktorin prej më shumë se një viti, Roxy Horner duket se nuk e ka vuajtur asnjëherë këtë fakt.

Ajo është duke ndjekur karrierën e saj si modele dhe së fundmi është shfaqur e magjishme në fushatën e re të të brendshmeve të Honey Birdette.

Link: https://www.instagram.com/p/BdvTTDflqox/?taken-by=roxyhorner

47F5EECF00000578-5252785-image-a-2_1515549461369

47F5EED400000578-5252785-image-a-8_1515549525729

47F5EEE300000578-5252785-image-a-7_1515549519645

47F5EEE700000578-5252785-image-a-3_1515549472439

47F5EFC700000578-5252785-image-a-4_1515549482089

47F5EFD000000578-5252785-image-a-10_1515549560758

47F5EFD400000578-5252785-image-a-5_1515549492484

47F5EFD800000578-5252785-image-a-6_1515549505338

47F602A600000578-5252785-image-m-11_1515549567668

Lajmi&Fotot: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5252785/Roxy-Horner-sizzles-Honey-Birdettes-racy-new-campaign.html