Home Tag "“Je shumë…”"

“Je shumë…” Ronela Hajati ia thotë Encës publikisht

0
Titujt e tabloidëve rozë flakërijnë nga lajmet thuajse të përditshme mbi Encën. Duke qenë se ajo është hiperaktive në rrjetet sociale, ndjekësve dhe mediave, nuk i shpëton asgjë…nga ato që ajo servir, kuptohet. Së fundi, ajo ka postuar një video në të cilën shihet bashkë me këngëtaren Ronela Hajati. Enca pyet shoqen se çfarë duhet […]