Home Tag "Jona"

“Përveç 100 milionshit, Big Brother-it i kam marrë gjithçka tjetër.” Jona rrëfen historinë e saj të veçantë

0
E ftuar në studion e “Pasdite në Top Channel” Jona Kalemaj e “Big Brother 7”, rrëfeu edhe historinë e bukur të dashurisë së saj. Megjithëse gjithmonë është treguar e rezervuar përsa i përket historisë së saj të dashurisë, dje ish-banorja e “Big Brother” tregoi se bashkëshorti i saj ishte fansi i saj më i madh dhe e njohu nga “Big Brother”. Ai […]