Home ShowBiz Dy vjetori i Raiden, Jona zbulon dhuratat, vogëlushi fluturon nga gëzimi
Dy vjetori i Raiden, Jona zbulon dhuratat, vogëlushi fluturon nga gëzimi
0

Dy vjetori i Raiden, Jona zbulon dhuratat, vogëlushi fluturon nga gëzimi

0
0

Djali i moderatores Jona Spahiu festoi dy vjetorin e lindjes.

Jona zbuloi disa nga surprizat e ditëlindjes së vogëlushit ndërsa bashkë me të vendosi gjithashtu që të hapte disa nga dhuratat.

Në momentin që Jona po hap një nga dhuratat e ditëlindjes, Raiden shihet teksa fluturon nga gëzimi dhe mezi po pret ta marrë në dorë.

Përveç dhuratave, për vogëlushin Jona dhe bashkëshorti i saj organizuar edhe një super festë ku nuk munguan torta, ëmbëlsirat e veçanta dhe shumë detaje festive, të cilat e shndërruar ditlindjen e Raiden një ditë shumë speciale.

joan1

jona

jona2

jona3

Link: https://www.instagram.com/jonaspahiuu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2kAbm2BnMn/