Home Tag "“K.O.” me shikimin e zjarrtë"

Enca me të brendëshme, “K.O.” me shikimin e zjarrtë

0
Çfarë t’i thuash Encës, kur bëhet “gocë e keqe”, bëhet shumë e mirë. Ajo është masakruese për shqisat, kur do të provokojë dhe tundojë. Së fundmi nga Instastory ajo ka hedhur “knockout ” fansat me disa video ku shfaqet sensuale me Lingerie ngjyrë të zezë, duke ekspozuar gjoksin, si armën dhe asetin e saj fizik […]